Jedzenie, kosmetyki, choroby i zdrowie
Jedzenie, kosmetyki, choroby i zdrowie

Jedzenie, kosmetyki, choroby i zdrowie

Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, wysoko przetworzonej żywności, brudnej wody, zanieczyszczonego powietrza i kosmetyków, które przenikają do naszego ciała i je zanieczyszczają. To nie wpływa na nas zbyt dobrze. Wszelkie SLS i SLES z kosmetyków kumulują się z organizmie, toksyny z jedzenia i wody zanieczyszczają naszą krew i tkanki, to doprowadza do postępującej degradacji organizmu. Oczywiście można temu zapobiec, jeżeli przejdzie się na trochę zdrowszy tryb życia i zacznie korzystać z czegoś, co jest po prostu bezpieczniejsze.

Kiedyś ludzie tak dużo nie chorowali, nie imały się ich zakaźne choroby, a nawet, kiedy je mieli, to szybko potrafili je zwalczyć.

Ludzie Ci nie starzeli się tak szybko, ich organizmy nie były zawalane niekorzystnymi substancjami, które doprowadzały do wysypek, alergii, zatruć i innych przypadłości. Żyjemy w takich czasach, w których na myśl o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia od razu jesteśmy porównywani do jakichś ortodoksów, którzy zbyt bardzo biorą sobie do serca nowoczesne slogany. Jednakże one uczą nas czegoś mądrego. Uczą jak holistycznie dbać o swoje zdrowie u urodę, jak unikać tego, co nas niszczy i w zamian za to skłaniać się w kierunku tego, co nas będzie wspomagać.

Bez względu na to, czy idziemy do sklepu po jedzenie, czy też na zakupy kosmetyczne czy po suplementy, musimy się kierować swoim najwyższym dobrem i dbałością o nasze zdrowie i życie. Ono jest przecież najwyższym dobrem i tym samym powinno mieć dla nas ogromne znaczenie. Za każdym razem, kiedy wybieramy coś na zakupach, musimy robić to rozsądnie tak, żeby był to dla nas dobry wybór. Teraz niebezpieczeństwa czają się dosłownie wszędzie, a światowe rządy dążą do tego, żebyśmy byli bardziej chorzy i coraz słabsi.

W ten sposób będzie nas można kontrolować, a kontrola nad ludźmi to przejęcie ich pieniędzy i zmuszenie ich do tego, żeby pracowali dla czyichś standardów. Lobby koncernów farmaceutycznych podaje, że człowiek może się wyleczyć tylko lekami prewencją, praktyka pokazuje coś całkiem innego. Zdrowie można osiągnąć poprzez pozytywne podejście do swojego organizmu i unikanie tego, co mu nie służy.

- autor artykułu